Sandra Drašković, alijas Sani Armani, vraća se na TV Pink sa svojom emisijom „TV gerila". Atraktivna Beograđanka za Press kaže da proteklih meseci nije bila na neplaćenom odsustvu, kako tvrdi „beogradska čaršija".
- Takve priče su smešne. Nikada nisam bila sklonjena sa Pinka, na platnom spisku sam veoma dugo. „TV gerila" se nije emitovala u novoj sezoni zbog „Farme", koja se od septembra prikazuje u terminima mnogih pređašnjih emisija - rekla je Sani za Press i istakla da su njenom emisijom čelni ljudi Pinka izuzetno zadovoljni:
- Moja emisija je postala veoma popularna za kratko vreme. Urednici Pinka su zadovoljni mojim radom. U nastavku emitovanja uvešćemo tri nove rubrike kojima ću, sigurna sam, uspeti da šokiram gledaoce, ali i goste koji će učestvovati u njima - otkrila je Sandra.
Sani je sve slobodno vreme tokom televizijske pauze posvetila sedmogodišnjem sinu Luki.
|