Glumac Tihomir Arsić i njegova supruga Jelena posvađali su se sa Peđom D Bojem jer se muzičar uvredio što su ga nominovali i rekao im da su „foliranti i pi*kice sa Dorćola“.
Naime, u trenutku kada je su novopečeni mladenci imenovali Peđu i njegovu dragu za izlazak iz kuće, autor hita „Jugoslovenka“ je skočio i počeo da vređa glumca i balerinu.
- Vi mene nominujete jer ste pi*kice. Male, sitne! Bojite se mene jer mogu da pobedim. I uvek kažete da ste to uradili zbog Karoline. Smešno je. Nervira me što ste navalentni, što trčite pred kamere, volite da pričate, a mi kao stojimo sa strane i slušamo vas - vikao je muzičar.
- To nije tačno - umešala se Jelena.
- Jesi li ti završio fakultet?
Peđa se tog trenutak veoma iznervirao.
- Ja nisam završio fakultet, a znam pet jezika. Tika ne zna pet jezika. I Jelena, te je*ačke, dorćolske fore, to nekom drugom. Nemoj meni da je*eš kevu jer ja sam prošao sve i svašta. Glupo je to što radiš. Te dorćolske priče su smešne.
Možeš da budeš sa Dorćola još pet puta. Znaš li ti gde sam ja sve živeo. Ti si obična veštica! Ja bih se oženio još pet puta ako se zaljubim, mene to nosi, ništa drugo - sve glasnije je pričao Peđa, a onda se umešao i Tika, koji mu je rekao da je sujetna pi*detina i da ućuti.
- Reč da ti više nisam čuo. Ti si jedna matora, sujetna pi*detina. - rekao mu je Arsić.
Ostali su pokušali da ih smire, pa je balerina odvela svog supruga na spavanje.
|