Nina Seničar, srpski top-model koji trenutno radi i živi u Milanu, u intervjuu za Press kaže da nije u tajnoj vezi sa košarkašem Markom Jarićem, kako su obelodanili neki mediji.
Bivša devojka Erosa Ramacotija nedavno je okončala ljubavnu vezu sa kolegom sa fakulteta, potpisala nekoliko ekskluzivnih poslovnih ugovara i uveliko se sprema da u februaru otputuje u Nikaragvu, gde će učestvovati u italijanskom VIP rijaliti-šouu „Isola di famose".
- Ja prva mrzim rijalitije i ljudi u Srbiji nemaju dobru predstavu o tome šta je on zapravo. „Isola di famose" je najpoznatiji italijanski šou koji se emituje već sedam godina, a osobe koje se bore u njemu tretiraju se poput bogova. Jako je sličan „VIP Survajveru".
Da li si počela sa pripremama?
- Već sam uradila analize krvi i ostale preglede, ali sam i smanjila unos hrane. Neki su me savetovali da jedem više da bih se ugojila, međutim ja radim suprotno - jedem manje da mi se organizam navikne. Preživeli su drugi, preživeću nadam se i ja. Sportski sam tip i neće mi biti toliko teško.
Da li će ti nedostajati dečko kada otputuješ u Nikaragvu?
- Više nismo zajedno! Bili smo skoro godinu dana i to je bio moj kolega sa fakulteta. Pretpostavljam da negde nije mogao da trpi pritisak, da se osećao zapostavljenim, a ovo je sve moj posao.
Znači nisi raskinula zbog navodne tajne veze sa košarkašem Markom Jarićem, budući da su mnogi mediji objavili da ste vas dvoje u intimnoj atmosferi dočekali pravoslavnu Novu godinu?
- Nemam komentar na te gluposti u vezi s Markom. Naši ljudi, posebno mediji, uvek imaju potrebu da prave skandale i da pljuju uspešne ljude. Ja bih to nazvala čistom ljubomorom!
Da li ti se dopadaju Italijani i kakvi te muškarci zapravo privlače?
- Ja preferiram Srbe, pošto su ovde svi poluisfeminizirani. Ali nije bitno ko je odakle, pravog muškarca uvek možete osetiti! Taj će te „pribiti uza zid" i reći „ti si moja"!
Čini mi se da ti je najveći uspeh to što si diplomirala na prestižnom Univerzitetu Bukoni u Milanu, zbog kojeg si se iz Novog Sada preselila u ovu italijansku metropolu?
- Jeste, i sve je super prošlo, hvala bogu, ali mi nije bilo svejedno. Pomislila sam, šta ako napravim budalu od sebe i ne budem znala da odgovorim na neka pitanja. Dodatni pritisak mi je stvaralo prisustvo novinara, ali su uz mene bili brat i porodica, koji su mi dali podršku.
Jedna si od naših najuspešnijih manekenki u svetu i nedavno si potpisala dva ekskluzivna ugovora?
- Ostvarila sam saradnju sa kompanijom „Epl". Uradili smo kalendar sa aplikacijama u okviru kojeg se nalaze moje slike i video-igre. Ako uspeš da pređeš na sledeći nivo, onda dobijaš i nove fotografije.
Uz sve to muški fanovi mogu da prate moje beleške, kao i mini-dnevnik. Takođe sam nedavno postala zaštitno lice veša marke „roberta", koji je pre mene nosila manekenka Natali Buš, kao i poznata TV voditeljka Mišel Huncigen.
Kampanju čine slika na kojoj se devojka vidi samo s leđa, u vešu i sa dugačkom pletenicom. Uskoro će se pojaviti širom Italije.
|