Voditeljka Jutarnjeg programa RTS-a Jovana Janković demantovala je za Press da je trudna s pevačem Željkom Joksimovićem. Vest o navodnom Jovaninom blaženom stanju objavio je jedan beogradski dnevni list, prenoseći reči Željkove majke Vesne Joksimović, koja je, pored trudnoće, obelodanila i da se bivši voditeljski par „Evrosonga" sprema i za venčanje.
Iako reči njene nesuđene svekrve, izgovorene na promociji albuma Jelene Tomašević, ukazuju da će njen sin sledeće godine po drugi put postati otac, Jovana Janković tvrdi da bi ona prva znala da je zaista u drugom stanju.
- Verovatno bih ja najbolje znala da sam u drugom stanju. Jedino što imam da kažem jeste da nisam trudna i da sam šokirana informacijom koja je objavljena - rekla je Jankovićeva za Press.
U momentu dok je Vesna Joksimović pričala o njenoj navodnoj trudnoći, Jovana je pokušala da je spreči da takve vrste informacija otkriva novinarima. Za razliku od voditeljke, Željkova mama bila je odlučna tvrdeći: - Naravno da će biti svadba! Pa, beba je na putu! Ovo je radosna vest - navela je Vesna Joksimović.
|